Pomoc dla osób ze schorzeniami kardiologicznymi


Problemy osób ze schorzeniami kardiologicznymi:Brak szybkiej pomocy jest wyjatkowo niebezpieczny dla zdrowia a nawet życia.


Ryzyko wystąpienia ataku serca w łóżku, w nocy.
Jak Przycisk Życia pomaga?Przycisk Życia skraca czas dotarcia pomocy do osoby potrzebującej, doskonale zwiększając szanse na zachowanie dotychczasowego stanu zdrowia.
Podopiecznym z tej grupy zagrożeń proponujemy zastosowanie monitoringu aktywności - jeżeli w indywidulanie ustalonym czasie nie podejmą codziennej aktywności, np. przemieszczajac się po mieszkaniu, automatycznie jest generowane wezwanie pomocy. Operator Centrum 24h kontaktuje się z Podopiecznym, celem rozpoznania sytuacji i w razie potrzeby rozpoczyna procedurę wezwania pomocy.


Zasady funkcjonowania monitoringu aktywności ustalamy ze Zleceniodawcą, mającym dobre rozeznanie w trybie życia Podopiecznego. W niektórych przypadkach, mając na uwadze komfort i dobre samopoczucie Podopiecznego, uzasadnione jest niewdrażanie go we wszystkie szczegóły monitoringu aktywności. Starsze osoby mają trudności ze zrozumieniem, że nie będą podsłuchiwane czy podglądane, a jedynie sprawdzane będzie np. wystąpienie ruchu w pomieszczeniu.
01.
JAK TO DZIAŁA?
NASZYM PODOPIECZNYM WYPOŻYCZAMY URZĄDZENIA
Więcej...
02.
DLA KOGO?
OSOBY STARSZE, CHORE, NIEPEŁNOSPRAWNE, SAMOTNE
Więcej...
03.
JAK ZAMÓWIĆ?
ZAPEWNISZ BEZPIECZEŃSTWO I CAŁODOBOWĄ OPIEKĘ
Więcej...